South Bend, INDIANA - נכס מניב
South Bend, INDIANA - פליפ
טבלה לחישוב תשואה - Kenwood, South Bend
חשוב לדעת!

תחום הנדל"ן בארצות הברית מפותח ועתיר אפשרויות הן מבחינת בחירת אסטרטגיית ההשקעה והן מבחינת יכולתו של המשקיע לרכוש נכסים מסוגים שונים כגון: בתים פרטיים, בנייני מגורים, בנייני מסחר ועוד ועוד...

הרוכש בוחר את האסטרטגיה שעל פיה יפעל: השכרה, השבחה ומכירה, השבחה השכרה מכירה, מכירה בליסינג וכיו"ב. לרוב, אנו נתקלים באנשים שברצונם להחזיק בנכס משלהם אשר יעניק להם תזרים חודשי. התזרים החודשי נטו בניכוי הוצאות, כפי שמפורט בטבלת התשואה שלמעלה, מעניק לבעל הנכס סכום לא מבוטל ואחוזי תשואה גבוהים. 

יחד עם זאת חשוב להבין את מגוון האפשרויות העומדות בפני המשקיע ובייחוד להבין כיצד ניתן להשיא את אחוזי התשואה, אם על ידי רכישת נכס במחיר נמוך ממחיר השוק, אם על ידי שיפוץ הנכס כך שהשכירות שתתקבל ממנו תהיה גבוהה משאר הנכסים באזור, אם על ידי בחירת אסטרטגיה אחרת שאיננה השכרה סטנדרטית של הנכס וכן הלאה.

טרם רכישת נכס מומלץ לבצע ניתוח שוק מעמיק, לבצע בדיקה לנכס ולוודא את תקינותו, ניתן גם להיעזר בשירותיו של שמאי מקומי על מנת להעריך את שווי הבית במועד הקניה. כל זאת כדי לוודא שהנכס "כשר" ורווחי.

ככלל, לא מומלץ להעביר כספים לרכישת נכס דרך גורם שלישי, כלומר: אם רכשתם נכס דרך חברה ישראלית, תוודאו שהכסף מועבר על ידיכם ישירות לחברת ה - Title האמריקאית (זוהי החברה שמנהלת את תהליך מכירת הנכס, בודקת שאין עליו שיעבודים או עיקולים, בודקת שהנכס אכן שייך לבעליו ובודקת שאין חובות על הנכס והכי חשוב, מעניקה ביטוח לרוכש על כל בדיקותיה)ואינו מועבר לחשבון של החברה הישראלית. למה חשוב שהכסף יועבר ישירות לחברת ה - Title? כי כך תדעו שהסכום שהעברתם זהו הסכום שהמוכר דורש עבור הנכס ואף אחד לא גוזר עליכם קופון בדרך. בשום פנים ואופן על תרכשו בית בארצות הברית ללא חברת Title.

לשיטתנו, חברה אמינה היא כזאת אשר מבצעת ביחד עם המשקיע את כל הבדיקות שיש לבצע על הנכס, מעבירה למשקיע את הדו"חות של הבודקים השונים, מתמקחת עבורו על המחיר של הבית, מקשרת את המשקיע עם חברות ניהול מקומיות, קבלנים מקומיים וכיו"ב, מסייעת למשקיע במציאת שוכר לבית, גובה את העמלה מהמשקיע עבור השירות שקיבל ונשארת עבורו כתף ומשענת בעת הצורך לכל שאלה שתעלה מצידו.

"האזור הבטוח" בנדל"ן מניב בארה"ב הוא ברכישת בתים בשכונות של מעמד הביניים, אשר מוגדר על ידי פרמטרים ברורים. כך המשקיע זוכה לתשואה הגבוהה שבה הוא מעוניין, מצד אחד ונהנה מביטחון ששכר הדירה ישולם בזמן וללא עיכובים, מצד שני.

ישנם משקיעים שבוחרים להשקיע באזורים עם אוכלוסייה ממעמד סוציו-אקונומי נמוך מסיבות שונות ומתוך אסטרטגיה ברורה.

לא משנה באיזו דרך תבחרו, חשוב שתדעו מה אתם עושים או שמי שמלווה אתכם מעניק לכם שירות הוגן.

בדף הפייסבוק שלנו "FLIPPER - הבית של משקיעי הנדל"ן בארה"ב", אנחנו נותנים טיפים רבים בנוגע לביצוע השקעות נדל"ן בארה"ב. חפשו אותנו בפייסבוק! 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס