דף הבית >> מידע והזדמנויות השקעה >> נדל"ן מניב
נדל"ן מניב הוא אמצעי המאפשר לנו להגשים את שאיפותינו הכלכליות מבלי למכור את זמננו. חשוב מאוד שתזכרו את המשפט הזה. נתקלתי לא אחת ביזמים אשר שכחו את המטרה שלשמה החלו לשהשקיע בנדל"ן מניב ותוך כדי תנועה המטרה הפכה להיות רכישת נכס ולא שורת הרווח או התשואה שהנכס הזה יכול לספק. 

הרעיון באופן הכללי ביותר הוא להשקיע את כספכם בנכס שמצד אחד יעניק לכם את ההחזר הגבוה ביותר על ההשקעה שלכם ומצד שני יהיה מספיק בטוח כך שהשקעתכם לא תרד לטימיון. כל משקיע יודע שככל שהסיכון בהשקעה גדל, גדלה התשואה המתקבלת מההשקעה ותפקידנו הוא למצוא את האיזון בין רמת הסיכון לתשואה המתקבלת. ברור הוא, כי אין השקעה ללא סיכון כלל, לכן בבואנו להשקיע בכל סוג של השקעה, עלינו לנתח את הסיכונים אשר עלולים לצוץ ולהיות מודעים אליהם באופן מלא. כדי להיות מודעים לסיכונים, עלינו להכיר את כל הגורמים המשפיעים על העסקה שאנו עומדים להשקיע בה, כך למשל בנדל"ן, חלק מהסיכונים האפשריים הנם: רכישת נכס בתנאי תחזוקה ירודים, רכישת נכס באזור שרמת הפשיעה בו גבוהה, אסונות טבע ועוד... כדי לטפל בסיכונים שהוזכרו נוכל, כמובן, לבדוק את הנכס באמצעות מפקח מוסמך ולוודא את המצב הפיזי של הנכס, לקבל הצעת מחיר לתיקונים, במידת הצורך ולהחליט האם ברצוננו לרכוש את הנכס או לא. בנוגע לאזור השקעה עם רמת פשיעה גבוהה, נוכל לנתח את רמת הפשיעה באזור ומעבר לכך, את איכות האוכלוסייה המתגוררת באזור, הכל אונליין באמצעות אתרים המספקים את המידע הנחוץ לנו וכך להחליט איזה אזור הוא המתאים ביותר עבורנו. גם בנוגע לאסונות טבע, אני באופו אישי מתרחק מאזורי החוף, החוף המזרחי מוכה סופות ההוריקן שמתחילות בעוצמה חזקה מאוד בפלורידה ומגיעות קצת יותר חלשות, אפילו עד ניו יורק ומהחוף המערבי בשל רעידות אדמה שפקדו את האזור לא אחת.

כשאנו באים לבחון את צד התשואה, המצב משתנה בהתאם למשקיע ולציפיותיו. משקיע מסוים יכול לצפות לתשואה של 15% ובהתאם לכך להגדיל את רמת הסיכון על השקעתו, בעוד משקיע אחת יסתפק בתשואה של 10% וכך הוא מבטיח לעצמו סיכון נמוך הרבה יותר. התשואה הנה חישוב של כל ההכנסות שיתקבלו במהלך שנה אחת פחות כל הוצאות ששולמו במהלך אותה שנה, לחלק להשקעה הראשונית שלנו. ריכזתי עבורכם מספר טיפים והמלצות בדף "שכירות בראש שקט" ואני מזמין אתכם להתרשם מההמלצות הללו.

כמו כן, כדי שתתחילו להשקיע בנדל"ן בארה"ב ריכזתי עבורכם מידע נוסף יקר ערך, אשר צברתי במהלך שנותיי בתחום. על אופן העבודה המומלץ עם קבלנים, מיסוי, חברות ניהול ועוד תוכלו לקרוא כאן באתר. אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר בכל שאלה ואשמח לענות לכם!