הנחתי שאתה עלול לתהות מי אני וזהו אכן המקום להציג אותי... אז שמי עדי ארד, בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול, סיימתי את לימודי כהנדסאי בניין, בעל רקע עצום בתחום הבניה והשיפוצים, משקיע ומנהל השקעות עבור אחרים בשוק האמריקאי משנת 2014. את התחום למדתי באופן עצמאי, על ידי קריאת חומרים, חקירת השוק, וכיו"ב. אני מוכרח לומר, שהדרך ארוכה מאוד כשעושים את זה לבד, אך לא ראיתי ברירה אחרת, כיוון שעד לעצם היום הזה אינני מכיר אדם אחד שמעביר קורסים בתחום של ביצוע פליפים בארה"ב. כל התחלה מהווה אתגר, הצעד הראשון, היום הראשון בבית הספר, היום הראשון בצבא, באוניברסיטה... אבל אני יכול לספר לכם שבכל הקשור להשקעות בבתים בארצות הברית ההתחלה המאתגרת מלווה, לפחות כך היה אצלי, ברגשות ותחושות מעצימות: גאווה, סיפוק, תחושת הצלחה, גם חשש... כן, מוטיבציה ושאיפה קדימה ותחושה אחת, עמוקה ומזוקקת, שאם מעיזים, השמיים הם הגבול! אין ספק שרכישת הבית הראשון בארה"ב היית עבורי אחת החוויות המרגשות בחיי!

 
לפני 13 שנים קיבלתי את רישיון הטיס הפרטי שלי. לאחר עשרות שעות טיסה, 7 מבחני תאוריה ומבחן אחד מעשי... מבחן אחד בתנאי מזג אוויר קשים, עם רוחות חזקות, אבל גם עם הרבה נחישות וקור רוח וכן... גם חשש, אותו חשש שנמצא איתי תמיד, החשש מכשלון, את אותו המבחן עברתי לאחר שהייתי צריך להנחית את המטוס 7 פעמים, תוך הקפדה על הנהלים המחמירים ביותר, עם רוחות שמשנות כיוון ויכולות בשנייה "לזרוק" את המטוס אל מחוץ למסלול! נלחמתי, האמנתי בעצמי ועברתי את המבחן בגאווה גדולה! כך אני רואה זאת בכל תחום בחיינו, ככל שנעיז יותר, כך קצירת הפירות תהיה מתוקה יותר עבורנו. לשם בדיוק אני רוצה לקחת אתכם, אני רוצה לקחת אתכם למסע שבסופו תהפכו למשקיעי נדל"ן מלאי גאווה בארה"ב, משקיעים שמקפידים על "הנהלים" המחמירים ביותר, שמתמודדים בנחישות וקור רוח גם אם יש "רוחות" מציקות ושבסוף קוצרים את הפירות בגאווה גדולה! לכן אני פה, כדי להנגיש לכם את עולם הנדל"ן, כדי לתת לכם את היכולת והכלים להפוך ליזמים שתמיד רציתם להיות, אני משקיע אנרגיות וזמן יקרים בפרוייקט הזה שנקרא FLIPPER ומחוייב לכל מי שיהיה מחוייב לעצמו להצליח בתחום!

 
אני נשוי ואב ל - 2 בנות. מעבר לטייס, אני גם מאוד אוהב לרכב על אופנועים, אולם בשנים האחרונות זנחתי את התחביב, כיוון שהמעמד מחייב...


אני מתגורר עם משפחתי במושב במרכז הארץ. 


 
בעידן הנוכחי, אין לנו פריבילגיה שלא להתפתח ולהרחיב אופקים, אני מאמין כי רק מי שיפתח את הראש לעולמות חדשים, לאפיקי השקעה חדשים ולאפשרויות פיננסיות שיגדילו את רווחתו, יוכל להנות מחיים של שפע כלכלי. הדרך הזו רצופה באתגרים, במהלך שנותיי חוויתי לילות ללא שינה שבהם ניתחתי עסקאות ושוחחתי עם אנשי מקצוע אמריקאים, התמודדתי עם הוצאות בלתי צפויות, טעויות של אנשי מקצוע בשטח, התמודדתי עם קשיים, אבל התמודדתי, בעיקר התמודדתי! ויחד עם זאת חוויתי התרגשות גדולה וגאווה והצלחה מדהימה בתחום שהניע אותי להמשיך לעשות את מה שבחרתי לעשות עם מוטיבציה רבה הרבה יותר! 
כמשקיע נדל"ן אני מאמין שחשוב מאוד המקום שממנו אתה בא, אני לא מאמין בהרפתקאות, בהימורים וביהיה בסדר. עלינו מוטלת האחריות שיהיה בסדר! והאחריות הזו נמדדת בביצוע כל שלב באופן דקדקני ומעמיק בדרך שלך להצליח בכל תחום בחייך.

 
אני מזמין אותך להשאיר את פרטיך ממש כאן למטה ואשמח לענות על כל שאלה שעולה על דעתך!